بهترین سری تلویزیون سامسونگ کاری بسیار سخت و پیچیده است. چرا که سامسونگ هر ساله سری های جدید از محصولات خود را با کیفیت های متفاوت به بازار ارائه می ‌کند، تا بتواند به نیاز همه مشتریان خود در هر رنج اقتصادی پاسخ دهد. بهترین راه برای انتخاب بهترین سری تلویزیون سامسونگ شناخت ویژگی ها و مشخصات این محصولات و قرار دادن اولویت‌ های خود برای انتخاب است.

سامسونگ به عنوان بزرگترین تولید کننده تلویزیون در جهان هر ساله محصولات جدیدی را به بازار ارائه می کند که در هر سری از تلویزیون های سامسونگ برخی ویژگی ها قرار می ‌گیرند تا همه طرفداران سامسونگ رضایت داشته باشند.

زمانی که قصد انتخاب بهترین سری تلویزیون سامسونگ را دارید، کار شما بسیار سخت و پیچیده است. چرا که اغلب محصولات سامسونگ با کیفیت بالا و بی رقیب ساخته می شوند و هر سال هم شاهد پیشرفت های هیجان انگیزی در سری های جدید سامسونگ هستیم.

ملاک های مهم برای انتخاب تلویزیون

بهترین سری تلویزیون سامسونگ

زمانی که قرار است یک تلویزیون جدید تهیه کنید با انبوهی از محصولات مختلف در بازار روبرو می شوید که ممکن است انتخاب یک نمونه مناسب برای شما کاری سخت گردد.

برای انتخاب های مناسب تر باید در ابتدا ملاک های مهم برای انتخاب تلویزیون را برای خود مشخص نمایید، تا مطابق با این ملاک ‌ها اقدام به بررسی هر کدام از تلویزیون ها کرده و نمونه مناسب را تهیه کنید. در هنگام تهیه تلویزیون بهتر است چه مواردی را مدنظر قرار دهید، تا یک تلویزیون کاربردی تهیه نمایید. در این بخش قصد بررسی برخی از ملاک های مهم برای انتخاب تلویزیون را داریم:

  • سایز صفحه نمایش
  • وضوح تصاویر
  • فناوری های نمایش تصویر

سایز صفحه نمایش

اندازه تلویزیون و اهمیت زیادی پیدا می کند چرا که باید متناسب با محل قرار گیری تلویزیون و فضای اتاق انتخاب شود. از طرفی برخی از تکنولوژی ها و امکانات با توجه به ابعاد تلویزیون تغییر پیدا می‌کند. هر چقدر سایز تلویزیون بزرگتر شود، برخی از تکنولوژی ها بیشتر بر روی تلویزیون وجود دارد. پس با در نظر گرفتن تمامی این موارد اقدام به انتخاب سایز مناسب کنید.

وضوح تصاویر

وضوح تصویر از جمله مهم‌ترین مواردی است که به تعداد پیکسل های تشکیل دهنده تصویر بر روی صفحه نمایش ارتباط دارد و هر چقدر تعداد پیکسل بیشتر باشد، تصاویر واضح تر ارائه می گردد، پس حتماً به طور کامل این نکته را مدنظر قرار بدهید.

فناوری های نمایش تصویر

پنل به کار برده شده در تلویزیون که از نوع ال سی دی، ال ای دی با پیکسل های کریستال مایع و یا صفحه نمایش های جدید مرسوم به پنل های کوانتومی و کیو ال ای دی که هرچقدر تکنولوژی صفحه نمایش بالاتر باشد، در نتیجه طیف رنگی جامع تری را ارائه می کند.

قیمت تلویزیون

کدام سری تلویزیون سامسونگ بهتر است؟

قیمت تلویزیون جزء عوامل بسیار مهم بوده که در نهایت بر روی انتخاب ها تأثیر می گذارد. توجه به میزان بودجه و محدودیت ‌های مشخص شده برای آن، پس از بررسی ویژگی ‌های تلویزیون های مختلف، می توانید مناسب ترین نمونه را تهیه کنید.

بررسی انواع سری های تلویزیون سامسونگ

کمپانی سامسونگ که هرساله محصولات جدیدی را به بازار ارائه می‌ کند، بر روی تلویزیون های خود امکانات و ویژگی های متفاوت قرار می ‌دهد. این کمپانی برای تفکیک محصولات خود هر کدام را بر اساس ویژگی های به کار برده شده در سری های مختلف نام گذاری می کند تا به وسیله آن بتوانید به شکل بهتری اقدام به بررسی ویژگی ها و مشخصات تلویزیون ها نمایید. در این بخش قصد داریم تا برخی از ویژگی های بهترین سری تلویزیون سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم:

  • تلویزیون های سری ۴ سامسونگ
  • تلویزیون های سری ۵ سامسونگ
  • تلویزیون های سری ۶ سامسونگ
  • تلویزیون های سری ۷ سامسونگ
  • تلویزیون های سری ۸ سامسونگ
  • تلویزیون های سری ۹ سامسونگ

که ویژگی های هرکدام متفاوت است و توضیح داده ایم.

تلویزیون های سری ۴ سامسونگ

همزمان با تولید سری ۴ محصولات سامسونگ پیشرفت های زیادی در زمینه فناوری ها ایجاد شد که وجود مانیتورهای بزرگ تا ۳۲ اینچ از تحولات اولیه این سری به شمار می آید.

تلویزیون های سری ۵ سامسونگ

در سری ۵ تلویزیون هایی با صفحه نمایش بزرگتر از ۳۲ اینچ تولید شد که سامسونگ بر روی سری ۵ محصولات خود از فناوری فول اچ دی استفاده کرد، تا کیفیت تصاویر را بالاتر ببرد. همچنین امکان اتصال به اینترنت و فناوری های هوشمند هم در این سری شروع شد.

تلویزیون های سری ۶ سامسونگ

در سری ششم محصولات سامسونگ شاهد کیفیت فورکی برای تلویزیون ها بودیم که کیفیت تصاویر را بیشتر از گذشته افزایش می داد. همچنین سایز صفحه نمایش ها هم تا ۷۵ اینچ افزایش پیدا کرد.

تلویزیون های سری ۷ سامسونگ

این سری از تلویزیون های سامسونگ هم از کیفیت تصویر فورکی بهره می‌برد؛ اما با اضافه شدن برخی از فناوری ها توانسته کیفیت تصاویر را بالاتر برده و این تلویزیون ها نسبت به سری های قبل باریک‌تر شده اند.

تلویزیون های سری ۸ سامسونگ

سامسونگ در سری ۸ محصولات خود از نرخ تازه سازی ‏۱۰۰  هرتز استفاده کرد که پیشرفت گسترده ‌ای در تلویزیون ها محسوب می شد و موجب افزایش کیفیت رنگ و تصاویر شده است.

تلویزیون های سری ۹ سامسونگ

در محصولات سری ۹ سامسونگ کیفیت تصاویر بیشتر از گذشته افزایش پیدا کرده و نرخ تازه سازی هم به میزان ۱۲۰ هرتز رسیده است. کیفیت تصاویر ارائه شده به صورت SUPER 4K بوده و از جمله بهترین تلویزیون های کمپانی سامسونگ محسوب می شود.

معرفی سری بهتر تلویزیون سامسونگ

بررسی انواع سری های تلویزیون سامسونگ

سامسونگ که از شرکت های نام آور در عرصه تولید تلویزیون است، توانسته محصولات خود را در سراسر دنیا ارائه دهد. این شرکت کره ‌ای جزء برترین تولیدکنندگان تلویزیون محسوب می شود؛ چرا که در روند تولیدات خود از امکانات و فناوری‌های پیشرفته و به روز استفاده می نماید.

در واقع تولیدات سامسونگ در چند دسته پایین رده، میان رده، بالا برده و پرچمدار تقسیم شده که تفاوت اصلی در بین این دسته بندی ها پردازنده است که مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که پردازنده تأثیر مستقیم بر کیفیت نمایش تصویر و امکانات هوشمند تلویزیون می گذارد.

سامسونگ با این برنامه ریزی هوشمندانه توانسته حق انتخاب بیشتری به کاربران بدهد و برای همه گروه‌ها با هر سطح بودجه و درآمد یک محصول مناسب و بهره مند از تکنولوژی های روز دنیا ارائه داده است. از آنجا که بیشتر از ۷۰ درصد کاربران و خریداران ترجیح می ‌دهند تلویزیون با کیفیت و قیمت اقتصادی تهیه نمایند. به همین جهت این کمپانی هر ساله محصولات میان رده مرغوبی را به بازار عرضه می کند.

در حال حاضر تلویزیون های میان رده TU زیر مجموعه سری ۷ و ۸ محصولات سامسونگ است و توانسته اند جایگاه خوبی با اقتدار در بین مصرف‌ کنندگان بدست بیاورد؛ چرا که ضمن داشتن کیفیت بالا قیمت کاملا اقتصادی دارند.

مشخصات کلی تلویزیون های سری TU

همانطور که گفتیم تلویزیون های سری TU سامسونگ در واقع زیرگروه سری هفت و هشت محصولات سامسونگ بوده که در گروه محصولات میان رده قرار می گیرند. با داشتن فناوری های قابل قبول در بازار طرفداران زیادی پیدا کرده ‌اند.

این سری از تلویزیون سامسونگ شامل ۲ محصول از سری هفت و دو محصول از سری ۸ می ‌شود که در بازار طرفداران بی شماری پیدا کرده اند.

اگر به طور کلی بخواهیم مشخصات سری TU را بگوییم، می توانیم به طراحی زیبا، کیفیت تصویر بالا، صدای رسا و برخورداری از امکانات هوشمند کاربردی، درگاه های ارتباطی متنوع آن اشاره کنیم که به طور کلی رضایت مشتریان را جلب می نماید.

در ادامه به بررسی ویژگی و مشخصات هر کدام از این تلویزیون ها می پردازیم:

تلویزیون سامسونگ TU7000

تلویزیون سامسونگ TU7000

تلویزیون سامسونگ TU7000 در سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شده که از قابلیت های متنوع برخوردار است. ضمن داشتن طراحی زیبا و چشم نواز، پشتیبانی از پردازنده تصویر CRYSTAL PROCESSOR 4K و فن آوری PURCOLOR توانسته تصاویری با کیفیت بالا ارائه دهد. وجود بلندگوهای پرقدرت صوتی ۲۰ وات موجب شده تا صدای کاملاً رسا و دلنشین به گوش برسد. سیستم عامل تایزن و امکان اتصال به اینترنت و پشتیبانی کردن از دستیارهای صوتی موجب کارکرد ساده تر این تلویزیون هوشمند می ‌شود.

قیمت و خرید تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ مدل TU7000

قیمت و خرید تلویزیون ۵۸ اینچ سامسونگ مدل TU7000

قیمت و خرید تلویزیون ۶۵ اینچ سامسونگ مدل TU7000

قیمت و خرید تلویزیون ۷۵ اینچ سامسونگ مدل TU7000

تلویزیون سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8000 در سال ۲۰۲۰ با کیفیت بالایی به بازار ارائه شده، نسبت به نمونه های قبلی وزن سبک‌تر داشته و با بکارگیری پایه ‌های دو شاخه‌ ای، استحکام این تلویزیون حفظ می ‌شود. این تلویزیون با داشتن موتور پردازنده CRYSTAL PROCESSOR 4K عملکرد فوق ‌العاده ‌ای برای ارائه تصاویر دارد و با پشتیبانی از فرمت HDR10 اقدام به پردازش رنگ ها و ارائه آنها به صورت واضح تر می کند.

بر روی این تلویزیون از تمامی استانداردهای صوتی مانند DOLBY پشتیبانی می کند تا بتواند صدای کاملاً واضح و رسا را به گوش شنونده برساند و صدا در تمامی نقاط فضا به صورت یکسان پخش می شود. همچنین با وجود سیستم عامل هوشمند تایزن از برنامه ‌های مختلف پشتیبانی می ‌کند و با کمک برنامه هوشمند SMART THINGS می تواند سایر لوازم هوشمند منزل را نیز تحت کنترل قرار دهد.

قیمت و خرید تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ مدل TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8300

تلویزیون سامسونگ TU8300

تلویزیون خمیده سامسونگ TU8300 در سال ۲۰۲۰ ارائه شده که از طراحی جذابی برخوردار است، ضمن داشتن قابلیت ‌های نمونه قبلی از کیفیت تصویر فورکی، پردازنده تصویر CRYSTAL PROCESSOR 4K و قابلیت های دیگری برخوردار است که کیفیت تصاویر را بیشتر می کند. همچنین وجود دو بلندگوی قوی توانسته، صدای کاملا واضح و شفاف را به گوش کاربر برساند. سیستم عامل هوشمند تایزن با قابلیت پشتیبانی از دستیارهای صوتی و امکان اتصال به گوشی ‌های اپل و اندروید موجب شده تا کار با این تلویزیون هیجان انگیزتر شود.

قیمت و خرید تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ مدل TU8300

تلویزیون سامسونگ TU8500

تلویزیون سامسونگ TU8500

تلویزیون سامسونگ TU8500 جزء خوش ساخت‌ترین محصولات این کمپانی بوده که در سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شده است. از لحاظ طراحی ظاهری کاملاً کاربرپسند بوده و با داشتن ظاهری شیک و مدرن می ‌تواند محیط را دیزاین کند. برای این نمونه ها موتور پردازشگر CRYSTAL PROCESSOR 4K قرار گرفته که با همکاری فناوری MEGA، کنتراست تصاویر را بالا برده و صحنه های جذاب ارائه می دهد.

همچنین برخی از فناوری ها و قابلیت های دیگر وجود دارد که می تواند نویز را از تصاویر گرفته و تصاویر کاملا خالص ارائه دهد. سیستم صوتی این تلویزیون هم از دو بلندگو با ۲۰ وات برخوردار بوده که می تواند صدای محیط را به طور کامل تأمین کرده و نیازی به دستگاه های تقویت صدا نیست. وجود سیستم عامل تایزن ۵.۵ بر روی این تلویزیون علاوه بر داشتن قابلیت ‌های دیگر هوشمند، موجب شده تا امکان تقسیم تلویزیون و مشاهده دو برنامه در کنار یکدیگر را فراهم آورد.

قیمت و خرید تلویزیون ۵۰ اینچ سامسونگ مدل TU8500

قیمت و خرید تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ مدل TU8500

قیمت و خرید تلویزیون ۶۵ اینچ سامسونگ مدل TU8500

نتیجه گیری

همان طور که گفتیم سامسونگ با در نظر گرفتن همه گروه ها محصولات خود را تولید کرده که به همین جهت در طی گذر زمان محبوبیت بالایی به دست آورده است. تلویزیون های سری TU سامسونگ جزء محصولات به صرفه و اقتصادی قرار می گیرند که با داشتن تکنولوژی های به روز و کاربری های جذاب می توانند تصاویر بی نظیر و صدای رسا نیز ارائه دهند. برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد بهترین سری تلویزیون سامسونگ بهتر است که با کارشناسان مجرب تندیس کالا تماس بگیرید.

بهترین سری تلویزیون سامسونگ کدام است؟

طبیعتاً بهترین سری تلویزیون سامسونگ سری ۹ است اما می توان گفت سری ۸ با توجه امکانات و قیمت گزینه خوبی است.

از کجا تلویزیون سامسونگ بخریم؟

اگر پیدا کردن بهترین سری تلویزیون سامسونگ برای شما اهمیت دارد، با کارشناسان فروش تندیس کالا ارتباط بگیرید. برای اینکار می توانید با شماره های ۰۹۱۸۶۵۵۳۴۵۶ و ۰۹۱۸۶۵۱۳۴۵۶ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *