نگرانی در مورد تشخیص اصل بودن تلویزیون هایسنس یک امر کاملا طبیعی است که برای خریداران به وجود می آید. زیرا در حال حاضر در بازار انواع مختلف محصولات تقلبی ارائه می گردد که در نگاه اول قابل تشخیص نیست. افرادی که اطلاعات کافی در مورد اصل بودن تلویزیون ندارند و نمی توانند از لحاظ شکل ظاهری تشخیص دهند نیاز است که حتما از افراد حرفه ای در این حوزه اطلاعات کافی را کسب کرده و با آشنایی کامل با تمامی روش های موجود برای تشخیص اصل بودن تلویزیون هایسنس اقدام به خرید نمایند.

تلویزیون هایسنس

شیوه های تشخیص اصل بودن تلویزیون هایسنس

در داخل بازار ایران چند برند مطرح وجود دارد که برند هایسنس یکی از این محصولات است، افراد سودجو و کلاهبردار با ارائه محصولاتی مشابه نمونه های اصلی اما کیفیت پایین تر سعی دارند تا بازار را به دست بگیرند. آشنایی با شیوه های تشخیص اصل بودن تلویزیون هایسنس کمک می کند تا در بین محصولات مختلف موجود در بازار محصول اصل با کیفیت بالا به همراه گارانتی معتبر را تهیه کنید.

 در این بخش به شیوه هایی که می توان با کمک آنها تلویزیون اصل را از نمونه های تقلبی موجود در بازار تشخیص داد، اشاره می کنیم:

بررسی سیستم عامل و امکانات هوشمند

سیستم عاملی که بر روی محصولات هایسنس قرار گرفته یک سیستم عامل اختصاصی ویدا است که رابط کاربری آن بسیار ساده بوده و امکان انتقال اطلاعات در آن با سرعت بالاتر انجام می شود. شناخت سیستم عامل و نحوه کارکرد آن یک راه حل مناسب برای بررسی اصل بودن تلویزیون است. برای بررسی سیستم عامل های تلویزیون مقاله بهترین سیستم عامل تلویزیون را مطالعه کنید.

بررسی کیفیت صدا و تصویر

بررسی کردن صدا و کیفیت تصویر تلویزیون هایسنس جزء موارد بسیار مهم بوده که با مشاهده نمونه های اصلی در فضای اینترنت می توانید به بررسی دقیق و کامل این موارد بپردازید. 

بررسی کیفیت صدا و تصویر

بررسی هک برند هایسنس

توجه کنید که هر نوع حکی که بر روی تلویزیون و کارتن های آن صورت می گیرد، اصلی نیست. راه های زیادی وجود دارد که افراد بدل فروش می توانند این کارها را انجام دهند و با حک کردن نام شرکت بر روی قسمت های مختلف تلویزیون سعی دارند تا محصولات خود را در بازار با قیمت بالا به فروش برسانند. خوب است بدانید که محصولات هایسنس هیچ حکی بر روی قسمت موتور و قسمت های دیگر ندارد و تمامی مشخصات آن توسط یک برچسب اصلی در قسمت پشت تلویزیون درج شده است.

بررسی هک برند هایسنس

بررسی ساختار و محتوای تلویزیون

هر کدام از برندهای مطرح و همچنین برند هایسنس برای چیدمان محتوای درون تلویزیون از یک نظم خاصی پیروی می کند که آشنا بودن با این موارد کمک می کند تا با بررسی دقیق تلویزیون پس از روشن شدن پی به اصل بودن آن ببرید.

بررسی شکل ظاهری تلویزیون

در هنگام بررسی شکل ظاهری تلویزیون باید به تمامی جزئیات آن توجه داشته باشید شکل ظاهری، گوشه های تلویزیون، قاب دور لبه تلویزیون و پورت های ورودی و خروجی قرار گرفته در پشت تلویزیون و مهم‌ترین نکته طراحی پایه تلویزیون مطابق نمونه اصلی آن از جمله مواردی است که باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. برای آشنایی با نوع اصلی پس از مشخص کردن مدل تلویزیون، می توانید آن را در سایت اصلی هایسنس با دقت کامل مشاهده کنید.

بررسی شکل ظاهری تلویزیون

بررسی سایز تلویزیون

سایز تلویزیون جزء موارد بسیار مهمی است که در نگاه اول می توانید آن را تشخیص دهید. معمولاً کمپانی های برندهای مطرح مانند هایسنس اصول خاصی برای سایز بندی محصولات خود در نظر می گیرند. وجود یک تلویزیون بین دو سایز اصلی برند هایسنس به صورت صد در صد تقلبی است. حتی اگر تمامی مشخصات و سریال نامبر هم بر روی تلویزیون درج شده باشد، باز هم نمی توان به اصل بودن این تلویزیون اعتماد کرد.

ویژگی کارتن های تلویزیون هایسنس

همه تلویزیون‌ها را برای حمل و نقل و جابجایی در کارتون های مخصوص قرار می ‌دهند تا در حین انتقال به شهرهای مختلف آسیبی به آن وارد نشود. همه کمپانی های معتبر برای ارائه محصولات خود کارتون هایی با طراحی خاص در نظر می‌ گیرند که به عنوان شناسنامه محصولات آنها معرفی می گردد. با درج برخی از علائم و نشانه ها بر روی کارتن مشخص می‌ کنند که این کارتن محصول اصلی کارخانه تولید کننده است.

یکی بودن شماره سریال ها

شماره سریالی که بر روی کارتون درج شده باید با شماره سریال پشت تلویزیون، شماره سریال در منوی داخلی تلویزیون یکسان باشد. معمولاً بر روی کارتن های تقلبی طراحی های زیادی انجام می ‌شود تا با شلوغ شدن تصویر کارتن ذهن خریدار کاملاً منحرف شده و نتواند به خوبی نشانه های اصل بودن کارتون را مورد بررسی قرار دهد. توجه داشته باشید که بر روی محصولات اصلی تا حد مطلوبی چاپ‌ های با کیفیت بالا درج می شود.

یکی بودن شماره سریال ها

تشخیص اصالت تلویزیون هایسنس در سایت

برندهای معتبر برای معرفی محصولات جدید خود به بازار یک سایت مخصوص دارند که در آن تمامی مشخصات و ویژگی های ظاهری، فنی و مشخصات مربوط به کارتن محصولات را در سایت درج می کنند. با سرچ کردن نام کامل مدل تلویزیون در گوگل به سایت کمپانی اصلی رفته و در آنجا تمامی سریال نامبر و کد کیو آر تلویزیون و ابعاد و اندازه آن را مورد بررسی قرار بدهید. همچنین می توانید شکل ظاهری تلویزیون را در سایت مشاهده کرده و با نمونه محصول که قرار است تهیه کنید، مقایسه نمایید. در این شرایط خیال شما از کیفیت بالا و اصل بودن محصول کاملا راحت می گردد. برای ورود به سایت هایسنس اینجا کلیک کنید.

دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش از فروشنده معتبر

انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر که به شکل مستقیم با بازرگانی ها همکاری دارند، موجب می ‌شود تا از خرید خود احساس رضایت بیشتری به دست آورید و با پرداخت هزینه مناسب تلویزیون اصل و با کیفیت خوب تهیه کنید. معمولاً با انتخاب مراکز فروش معتبر و نمایندگی ها محصولاتی با کیفیت بالا به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش تضمینی را تهیه می کنید. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش نشان دهنده اصل بودن تلویزیون است که خیال مصرف کننده را راحت کرده و امکان بهره بردن از تلویزیون برای مدت زمان طولانی را فراهم می آورد.

 

نتیجه گیری

انتخاب بهترین فروشگاه های ارائه دهنده تلویزیون های اصل که تمامی محصولات خود را به همراه تضمین اصالت ارائه می دهند، موجب می شود تا مشتریان در صورت نداشتن اطلاعات کافی برای تشخیص اصل بودن تلویزیون هایسنس بتوانند به فروشنده اعتماد کنند. همچنین می توانند از تندیس کالا اطلاعات کافی را به دست آورده و با بررسی دقیق جزئیات تلویزیون های متنوع هایسنس که در این فروشگاه ها ارائه می گردد، مدل های مختلف متناسب با شرایط و محیط خود را بخرید.

تشخیص اصل بودن تلویزیون هایسنس با شماره سریال چگونه است؟

شماره سریالی که بر روی کارتون درج شده باید با شماره سریال پشت تلویزیون، شماره سریال در منوی داخلی تلویزیون یکسان باشد. معمولاً بر روی کارتن های تقلبی طراحی های زیادی انجام می ‌شود تا با شلوغ شدن تصویر کارتن ذهن خریدار کاملاً منحرف شده و نتواند به خوبی نشانه های اصل بودن کارتون را مورد بررسی قرار دهد. توجه داشته باشید که بر روی محصولات اصلی تا حد مطلوبی چاپ‌ های با کیفیت بالا درج می شود.

چطوری اصالت تلویزیون هایسنس را از طریق سایت تشخیص دهیم؟

برندهای معتبر برای معرفی محصولات جدید خود به بازار یک سایت مخصوص دارند که در آن تمامی مشخصات و ویژگی های ظاهری، فنی و مشخصات مربوط به کارتن محصولات را در سایت درج می کنند. با سرچ کردن نام کامل مدل تلویزیون در گوگل به سایت کمپانی اصلی رفته و در آنجا تمامی سریال نامبر و کد کیو آر تلویزیون و ابعاد و اندازه آن را مورد بررسی قرار بدهید. همچنین می توانید شکل ظاهری تلویزیون را در سایت مشاهده کرده و با نمونه محصول که قرار است تهیه کنید، مقایسه نمایید. در این شرایط خیال شما از کیفیت بالا و اصل بودن محصول کاملا راحت می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *