درباره تندیس کالا

فروشگاه اینترنتی تندیس کالا یکی از بهترین فروشگاه های فروش لوازم خانگی در ایران میباشد که فعالیت خود را از سال ۹۹ و در شهرستان مرزی بانه شروع کرده است که در این زمان کم و پایبند بودن بر سه اصول ( ارسال سریع، تظمین پایین ترین قیمت نسبت به رقبا، تظمین اصلی بودن کالا ها) توانسته است که محبویت خاصی را میان مشتریان خود پیدا کند و کالا های موجود دراین فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اعم از تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر میباشد که آن ها را در برند های مشهور جهانی همچون ( ال جی ، سامسونگ، بوش، شیائومی و هایسنس ) با پایین ترین قیمت و بدون واسطه به دست شما دوستان عزیز میرساند. همچنین تیم پشتیبانی تندیس کالا بر سه اصول اصلی ( مشاوره تخصص، خرید آسان و سریع، خدمات و پشتیبانی کامل بعد خرید) کاملا پایبند میباشد تا یک تجربه خرید مطمئن را به شما بدهد.

هدف فروشگاه اینترنتی تندیس کالا

یکی از اصلی ترین هدف های تندیس کالا ایجاد فظایی مطمئن برای خرید های شما میباشد در اینجا به چند تا از هدف های تیم پشتیبلنی تندیس کالا اشاره میکنم.

  1. دادن قیمت مناسب تر نسبت به رقبا: تندیس کالا برای پایبند بودن بر این اصول سعی کرده است که با از بین بردن واسطه و پایین اوردن هزینه های حمل نقل و حذف دیگر هزینه های اضافی کالایی کاملا اورجینال و با قیمت پایین به دست شما همراهان هیشگی تندیس کالا برساند.
  2. ارسال سریع و بدون درد سر برای خریدار:  یکی از اصلی ترین مشکل های خریدارن این است که کالا به چه نوعی و در چه زمانی به دستشان میرسد و زمان و مکان تحویل را دقیق نمیدانند اما تیم پشتیبانی ما با دادن اطلاعات دقیق در خصوص تحویل کالا و همچونین مزئیت خود تیم ما ارسال کالا به درب منزل شما میباشد که شما بدون هیچگونه دردسر و با خیال راحت جنس خریداری شده خود را تحویل بگیرید.
  3. مشاوره تخصصی در امر خرید: با توجه به متنوع بودن کالا ها در بازار و وجود کالا های تقلبی بی شک همه خریداران به یک فردی متخصص و اگاه بر خصوصیات همه کالا های بازار نیاز دارد تا یک خرید راحت و مطمئن داشته باشد که در این میان تندیس کالا از کارشناسان فروش مجرب استفاده کرده است تا اطلاعات کامل و کافی با توجه به نیاز و بودجه شما ارائه دهد.
  4. صرفه جویی در زمان خرید: یکی از اصلی ترین کار های این فروشگاه خدمات رسانی سریع به مشتریان میباشد که با خرید از ما میتوانید از مسافرت های غیر ضروری جلوگیری کنید و با خیال راحت تنها با یک تماس تلفنی جنس مورد نظر خود را خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.