سوالات متداول در مورد خرید

مجموعه تندیس کالا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ فعالیت خود را با نام تجاری تندیس کالا شروع کرده است. و دارایی نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و دارایی لوگوی هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد.

برای سفارشات اقلام بزرگ مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و تلویزیون با باربر شخصی ویژه فروشگاه ارسال میشود که با توجه به محل زندگی شما در مدت ۱ روز تا ۴ روز طول میکشد. ولی برای لوازم خرده ریز که توسط اداره پست ارسال میگردد ۲ الی ۴ روز طول میکشد.

لازم به ذکر است که برند است کیفیت محصول را تعیین میکند نه کشور سازنده و دلیل ارزان بود بعضی از کشور ها خط تولید آن است.

بله

میتوانید کالا را بدون گارانتی سفارش داد اما فروشگاه هیچ گونه مسئولیت در قبال کالا پس از اطمینان و دریافت درب منزل ندارد.

کالا ها در سایت دارایی قیمت میباشند و هنگام سفارش قیمت به مشتری گفته میشود. و مستقل از خود فروشگاه است و نیازی به استعلام قیمت نیست و به دلیل زیاد بودن سفارشات به ندرت در نبودن کالا  و اتمام آن امکان تغییر قیمت و جود دارد و هنگام نوسانات زیاد ارز امکان تغییر قیمت و جود دارد که در این شرایط برای دریافت قیمت بروز با کارشناسان فروش تندی کالا تماس بگیرید.

معمولان نصب این گونه کالا ها در صورت که شرکت سازنده – توضیع کننده و یا گارانتی کننده آنها سرویس نصب توسط کارشناسان آموزش دیده لازم دارد، که توسط شرکت و نمایندگی های مربوط به آن ها ارائه میشود.

بعضی از کالاها دارای دفترچه راهنما میباشند و از طریق آن میتوان نصب کرد.

لازم به ذکر است که ماموران تحویل سفارشات تنها وظیفه دارند کالا را سالم تحویل دهند و وظیفه نصب به عهده آن ها نیست.

مشتریان گرامی جهت ثبت سفارش میتوانند از طریق تلفن، واتساپ و تلگرام ثبت سفارش کنند.

بله

شما میتوانید کالا که در سایت درج شده است را سفارش بدهید و در صورتی که کالا درخواستی در بازار وجود داشته باشد تندیس کالا آن را برای شما خریداری میکند.

پیگیری و اگاهی از سفارش خود را میتوان از طریق تماس با کارشناسان تندیس کالا دریافت کنید.

از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب

برای رضایت مشتری تندیس کالا همه اجناس خود را اصلی تحویل مشتری میدهد و دارای اعتبار بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در بازار بانه را دارد.

بله

همه محصولات ارسالی از تندیس کالا دارایی گارانتی میباشد و نیازی به پرداخت مبلغ اضافی برای گارانتی ندارد.

۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستیم.

سولات متداول در مورد پرداخت

شما میتوانید پرداخت های خورد را از تمام بانک ها پرداخت کرده و همچونین میتون از طریق کارتخوان باربر ویژه تندیس کالا آن را پرداخت کنید.

بله

هنگام که تعداد و مبلغ سفارشی از میزان خاص بالاتر باشد امکان پرداخت نقدی وجود ندارد که در این امور کارشناسان تندیس کالا آن را به شما اعلام خواهند کرد.

سوالات متداول در مورد ارسال

هزینه ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال بستگی دارد و برای ضمانت رسیدن کالا ما نوع ارسالی را به مشتری اعلام میکنیم.

بله

همه کالا های تندیس کالا آکبند بوده و تنها در صورت ارسال کالا کارشناسان تندیس کالا محصول را باز کرده و از هر لحاظ  سالم بودن کالا را تست کرده و برای مشتری ارسال میشود.

بسته به محل های نزدیک و دور دارد، ارسال کالا به محل نزدیک ۲۴ الی ۴۸ ساعت طول میکشد و برای محل های دور ۲ الی ۴ روز طول میکشد.

شماره رهیگیری ۱۰ رقمی یا ۲۰ رقمی مرسوله خود را در سایت زیر وارد کنید.

https://tracking.post.ir

بله

هدف فروشگاه اینترنتی تندیس کالا جلوگیری از مسافرت های غیر حضوری است و امکان خرید حضوری در تندیس کالا هم امکان پذیر است.