ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02

  • ظرفیت 14 نفر
  • صفحه نمایش لمسی
  • هوشمند
  • رنگ سفید 
  • سری 8
  • دارای سبد شتسشو

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۲۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88tw02 یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های شوینده است که با تکنولوژی‌های روز دنیا توسط کمپانی معتبر آلمانی بوش تولید می‌شود. این ظرفشویی با کاهش مصرف انرژی تاثیر زیادی در مصرف برق و آب در طول سال دارد.

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88tw02

کمپانی بوش یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین ظرفشویی است که محصولاتی کارآمد را برای خانواده‌های پرجمعیت تولید می‌نماید. در حال حاضر با تولید ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88tw02 توانسته نیاز تعداد زیادی از خانواده‌ها را تامین کند.

این مدل از ظرفشویی با داشتن چندین برنامه شستشو و مجهز بودن به قفل کودک و بسیاری از تکنولوژی‌های روز دنیا به یکی از بهترین محصولات تولیدی در بازار تبدیل شده است.

این مدل از ظرفشویی جهت خانواده‌های ۱۴ نفره مناسب بوده و قابلیت این را داشته که حجم زیادی از ظروف را با کمترین مقدار آب به درستی شستشو دهد.

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88tw02

ویژگی‌های ظاهری ظرفشویی بوش مدل sms88tw02

ظرفشویی بوش مدل sms88tw02 به صورت مبله طراحی شده و با داشتن ظاهری ساده و بسیار زیبا امکان شست و شوی ظروف تا ۱۴ نفر را دارد.

این مدل از ماشین ظرفشویی به دلیل داشتن ابعاد استاندارد از لحاظ عرض، ارتفاع و عمق به راحتی در بخش کابینت آشپزخانه‌ها قرار می‌گیرد.

از ویژگی‌های داخل ماشین ظرفشویی که پس از باز شدن درب آن مشخص می‌گردد، می‌توان به داشتن سه قفسه با کیفیت بالا اشاره کرد که این قفسه‌ها با داشتن ویژگی Various Flex pro قابلیت جاجایی دارند.

به شکلی طراحی شده که بیشترین مقدار ظروف را در خود جای دهند. قفسه‌هایی که با ویژگی Various Flex  طراحی می‌شوند، علاوه بر ضخامت و مقاومت بالا از قابلیت جابجایی و تنظیم در طبقات و ارتفاعات مورد نیاز برخوردار است.

صفحه نمایش لمسی که بر روی قسمت بالایی درب ماشین ظرف شویی قرار گرفته، تمامی عملکردها و دکمه‌های آن را پوشش می‌دهند. در هنگام بسته بودن درب ماشین، هیچ‌گونه دکمه‌ای دیده نمی‌شود. این مدل با داشتن یک صفحه نمایش با کیفیت به راحتی می‌توان تمامی برنامه‌ها و تنظیمات ماشین ظرفشویی را بر روی آن مشاهده کرد.

در این ماشین ظرفشویی وجود سیستم ایمنی قفل کودک موجب شده تا در صورت داشتن فرزندان خردسال با خیال راحت بتوانید از ماشین ظرفشویی استفاده نمود.

ویژگی‌های ظاهری ظرفشویی بوش مدل sms88tw02

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی مدل ‏sms88tw02

ماشین ظرفشویی مدل sms88tw02 از چندین برنامه شستشو برخوردار است که به راحتی می‌توان برای هر سطح از آلودگی برنامه مناسب را انتخاب کرد.

در این بخش به معرفی برنامه‌های اصلی این ماشین ظرفشویی می‌پردازیم:

Auto

با تنظیم برنامه شستشوی اتوماتیک، برای هر نوع ظروفی می‌توان برنامه مشخص را انتخاب نمود. به عنوان مثال از برنامه اتوماتیک با دمای ۳۵ تا ۴۵ درجه جهت شستشوی لیوان‌ها و ظروف شیشه‌ای ظریف و برنامه اتوماتیک ۴۵ تا ۶۵ درجه برای ظروفی که چرب هستند و لازم است تا با دمای بالا شستشو شود و همچنین از برنامه اتوماتیک ۶۵ تا ۷۵ درجه برای شستشوی ظروف بسیار چرب استفاده می‌کنند.

Super 60

برای اینکه نتایج شستشو بهتر باشد یک برنامه ۶۰ دقیقه‌ای با آب ۶۰ درجه سانتیگراد دارد که با انتخاب آن پس از پایان شستشو نتایج منحصر به فردی را می‌بینید.

Night 50

قابلیت برنامه شستشوی شبانه کمترین میزان صدا را تولید می‌کند که در صورت لزوم و یا خواب بودن افراد خانواده و کودکان می‌توان از این برنامه استفاده نمود.

Quick 45

قابلیت شستشوی سریع ظروف در این سری از مدل‌های ظرفشویی بوش موجب شده تا این برنامه به کرات مورد استفاده قرار بگیرد.

Precise

این برنامه در ماشین‌های ظرفشویی، برای شستشوی میوه و سبزیجات بدون مواد شوینده به کار می‌رود.

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی مدل ‏sms88tw02

آپشن‌ها و تکنولوژی‌های خاص ماشین ظرفشویی بوش

درون این مدل از ماشین‌های ظرفشویی بوش برخی از آپشن‌ها و تکنولوژی‌ها قرار گرفته که با به کار بردن هر کدام از آنها می‌توان قابلیت‌های ماشین ظرفشویی را افزایش داد.

در این بخش به معرفی مهمترین این قابلیت‌ها می‌پردازیم:

Various speed plus

با کمک این تکنولوژی می‌توانید حجم زیادی از ظروف را در مهمانی‌ها مورد شستشو قرار دهید، تنها با فشار دادن یک دکمه می‌توان زمان شستشو را تا ۶۶ درصد کاهش داده و در پروسه کوتاه مدتی به طور کامل ظروف مورد شستشو قرار می‌گیرند.

 ماشین ظرفشویی مدل ‏sms88tw02

Hygiene plus option

با این ویژگی دمای آب تا ۷۰ درجه سانتیگراد بالا می‌روند و حدود ۱۰ دقیقه با این دما ظروف مورد شستشو قرار می‌گیرند که به این صورت هر نوع آلودگی از روی ظروف کاملاً پاک شده و ظروف به صورت آنتی باکتریال شسته می‌شود که به راحتی همه افرادی که دارای آلرژی هستند، یا کودکان با خیال راحت می‌توانند از این ظروف استفاده کنند.

Intensive Zone

این ویژگی موجب شده تا درجه حرارت در سبد طبقه پایین بالاتر باشد؛ به همین جهت با قرار دادن ظروف بزرگ مانند: قابلمه‌ها و قرار دادن ظروف ظریف در قفسه بالا‌تر تعادل در ماشین ظرفشویی حفظ می‌گردد.

Load Sensor

با کمک این تکنولوژی توسط یک سنسور سرعت چرخشی وزن ظروف قرار گرفته درون ماشین ظرفشویی مشخص می‌شود. برای ظروف بیشتر لازم است تا آب بیشتری استفاده کرد، این تکنولوژی تاثیر زیادی در صرفه جویی در مصرف آب و برق دارد.

دمای آب تا ۷۰ درجه سانتیگراد

Aqua Sensor

با داشتن این تکنولوژی بر روی ماشین ظرفشویی بوش پس از بررسی ذرات و مواد باقیمانده بر روی ظروف فرآیند شستشو، ارزیابی می‌گردد که این تشخیص دادن با کمک پرتوهای سبک در این تکنولوژی قرار گرفته، صورت می‌گیرد که بدین ترتیب در مصرف آب و چرخه شستشو نیز صرفه جویی می‌شود.

Aqua Sensor

Half Load

با توجه به اینکه ظرفیت این ماشین ظرفشویی برای ۱۴ نفر مناسب بوده ، گاهی اوقات باید تا قبل از پر شدن ظرفیت ماشین آن را روشن کرده، تا ظروف مورد شستشو قرار بگیرند. داشتن تکنولوژی Half Load موجب شده تا برای شستشوی کمتر ظروف آب به اندازه مصرف شده و از لحاظ صرفه جویی در مصرف آب این ماشین ظرفشویی کاملاً بهینه است.

Perfect Dry Zeolith

در این سری از ماشین ظرفشویی با قرار دادن عملکرد خشک کردن با جریان هوای سه گانه به صورت کاملاً یکنواخت و ملایم ظروف درون ماشین ظرفشویی خشک شده و نیازی به خشک کردن ظروف نیست. همچنین قرار دادن زئولیت در سیستم شستشوی این ماشین‌ها موجب شده تا رطوبت را به خود جذب کرده و آن را تبدیل به هوای گرم نمایند. این تکنولوژی موجب شده تا ظروف پس از شستشو کاملاً خشک و شفاف تحویل گردد.

Perfect Dry Zeolith

Glass Protection technology

آب نرم در ماشین ظرفشویی موجب خوردگی و آسیب رساندن به ظروف شیشه‌ای می‌شود؛ به همین جهت برند بوش با قرار دادن فن آوری محافظ شیشه سختی آب را کاملاً تنظیم کرده و از  هرگونه آسیبی به ظروف شیشه‌ای جلوگیری می‌کند.

شستشو با آب 70 درجه سانتی گراد در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

نتیجه گیری

با توجه به تمامی ویژگی‌های منحصر به فردی که در مورد ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88tw02 گفته شد که با داشتن ظرفیت ۱۴ نفره و کلاس انرژی A+++ و همچنین تولید کمترین میزان صدا در هنگام کار کرد، یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. با داشتن سیستم امنیتی ضد نشت با خیال راحت می‌توان از این وسیله استفاده کرد و به عنوان یک دستیار خوب در آشپزخانه محسوب می‌گردد. برای خرید و مشاوره رایگان با کارشناسان تندیس کالا تماس بگیرید.

مشخصات کلی
مدل SMS88TW02
تولید کننده BOSCH
کشور سازنده آلمان
کشور مونتاژ آلمان
ظرفیت شستشو 14 نفره
نوع موتور Eco Silence Drive
برچسب مصرف انرژی ++A
خشک کن
امکانات و ویژگی
قابلیت تنظیم سبد ها
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
سبد قاشق و چنگال
شستشوی ظروف بزرگ
شستشوی با نصف ظرفیت
شستشوی سریع
سیستم تشخیص میزان ظروف
سیستم تشخیص میزان کثیفی ظروف
سیستم شستشو با اسپری آب
سیستم جلوگیری از نشت آب
تکنولوژی کاهش لرزش و سروصدا
تکنولوژی بخارشوی
تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
شستشوی بهداشتی
شستشوی هوشمند
شستشو با آب داغ
صرفه ‌جویی در مصرف آب
صرفه جویی در مصرف انرژی
قابلیت اتصال به موبایل
سیستم عیب یابی هوشمند
برنامه های شستشو
تعداد برنامه شستشو 8
برنامه های شستشو Night Program 50° (شستشوی شبانه)
Auto 35°-45° (شستشو با دمای خودکار)
Quick Wash 45° (شستشوی سریع)
Pre Wash/Rinse ( آبکشی اولیه)
Eco 50° (شستشوی اقتصادی)
Auto 45°-65° (شستشو با دمای خودکار)
Super 60° (شستشو با دمای بالا)
گزینه های شستشوی اضافه Half Load (نیم شور)، Vario Speed (کاهش زمان شستشو)، Hygiene Plus (شستشوی بهداشتی)، Shine & Dry (شستشوی براق و خشک)، Intensive Zone (شستشوی ظروف بزرگ)
صفحه نمایش
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش LED
صفحه نمایش لمسی
نمایش وضعیت شستشو
نمایش زمان باقیمانده شستشو
نشانگر پر بودن مواد شوینده
نشانگر پر بودن نمک
نمایش وضعیت قفل درب
نمایش پیام خطا یا هشدار
امکانت هوشمند
سیستم عامل -
نسخه سیستم عامل -
قابلیت نصب برنامه
ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)
طول (میلیمتر) 60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر) 84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر) 60 سانتی متر
وزن
وزن با پایه: (کیلوگرم) 55
طراحی
رنگ بدنه سفید
رنگ قاب صفحه نمایش مشکی
دفترچه راهنما
سایر ویژگی ها
سایر ویژگی های ماشین ظرفشویی Time Delay (شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعت)
SuperSilent (بدنه عایق فوق کم صدا)
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)
Half Load (قابلیت شستشوی نصف ظرفیت)
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)
Turbo Speed 20 min (شستشوی سریع 20 دقیقه‌)
Pre Wash (شستشوی اولیه)
نشانگر میزان نمک و جلا دهنده
Zeolite (زئولیت)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *