یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X257

  • ظرفیت به فوت: 30
  • ظرفیت به لیتر: 601
  • قابلیت اینستاویو
  • طراحی دور این دور 
  • جریان هوای چندگانه Multi Air Flow
  • سیستم عیب یاب هوشمند

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۹۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یخچال ساید ال جی مدل X257 از محصولات حرفه‌ای این کمپانی که با داشتن تکنولوژی‌های روز و قابلیت‌های منحصر به فرد جزء زیباترین یخچال‌های حال حاضر بازار است؛ زیرا قابلیت اینستاویو بر روی آن قرار گرفته و در افزایش زیبایی آن تاثیر می‌گذارد.

معرفی یخچال ساید ال جی مدل x257

برند ال جی در زمینه طراحی محصولات ساید بای ساید و به‌ خصوص سری اینستاویو به اوج رسیده و از بهترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند.

یخچال ساید ال جی مدل x257 با ظرفیت ۶۶۸ لیتر و حدود ۳۰ فوت مناسب برای خانواده‌هایی با تعداد جمعیت متوسط است. در این یخچال‌ها می‌توان حجم زیادی از مواد غذایی منجمد و تازه را ذخیره سازی نمود.

بر روی یخچال ساید امکانات و قابلیت‌های خاصی قرار گرفته که آن را تبدیل به یکی از محصولات مطرح کمپانی ال ‌جی می‌نماید.

رنگ سفید صدفی بدنه یخچال یکی از دلایل طراحی شیک و جذاب این محصول بوده که با توجه به فضای داخلی، بسیار کاربر پسند می‌باشد.

معرفی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x257

طراحی یخچال یخچال ساید ال جی مدل x257

یخچال ساید ال جی مدل x257 از دو بخش یخچال و فریزر به‌ صورت مجزا تشکیل شده که بر روی بدنه آن سه درب مجزا قابل مشاهده است.

بر روی قسمت فریزر یک درب از بالا تا پایین صورت یکپارچه قرار گرفته؛ اما در قسمت راست آن که مختص یخچال بوده درب Door- in- Dor قرار گرفته که بر روی این درب حالت اینستاویو طراحی می‌گردد.

قسمت آبریز و یخساز آن بر روی درب فریزر تعبیه شده تا ظاهر یخچال را زیباتر نشان دهد.

طراحی یخچال یخچال ساید ال جی مدل x257

بررسی بخش داخلی یخچال ساید ال جی X257

در بخش داخلی یخچال سه قفسه تعبیه شده که جنس قفسه‌ها از شیشه حرارت دیده و بسیار محکم و با دوام است، این قفسه‌ها در برابر ضربه و شکست مقاومت خوبی داشته و قادرند تا حدود ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کنند.

قفسه‌های قرار گرفته در این یخچال قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و به دلیل انعطاف پذیری می‌توان ظروف حجیم در را نیز به راحتی درون یخچال جای داد.

یک قفسه از جنس استیل ضد زنگ، جهت قراردادن بطری‌ها به صورت افقی درون یخچال در نظر گرفته که انواع نوشیدنی و آب به آسانی در آن جای می‌گیرند.

همچنین درون یخچال دو کشوی مخصوص جهت ذخیره سازی مواد غذایی تازه مانند انواع میوه‌ها و سبزیجات وجود دارد که به دلیل صفحه مشبک که بر روی آن قرار گرفته و رطوبت میوه و سبزیجات حفظ شده و تا مدت طولانی تازه می‌ماند.

یک کشوی کوچک برای قرارگرفتن مواد خوراکی کم حجم مانند کره و پنیر و مربا در قسمت یخچال تعبیه شده است.

در بخش فریزر آن نیز سه طبقه با قفسه‌های شیشه‌ای محکم تعبیه شده و همچنین دو کشو جهت قرار گیری انواع میوه و سبزی برای نگهداری با طول عمر بیشتر وجود دارد.

بررسی بخش داخلی یخچال ساید ال جی x257

کمپرسور اینورتر دایرکت درایو

در یخچال فریزر ال جی از کمپرسورهای کارآمد اینورتر خطی استفاده می‌گردد که این کمپرسورها از تعداد قطعات کمتری برخوردار بوده، در نتیجه میزان اصطحکاک درون آن به شدت پایین است.

کارکرد این کمپرسور موجب می‌شود تا قدرت و بازدهی و دوام و موتور افزایش پیدا کند؛ زیرا میزان استحکاک کمتر بوده و طول عمر دستگاه به دلیل کاهش دمای درونی و حذف نوسانات مختلف بیشتر می‌گردد.

از مهم‌ترین ویژگی کمپرسور اینورتر و کاربردهای آن بدون ایجاد صدا در زمان روشن و خاموش شدن است.

موتور اینورتر یخچال ساید ال جی x257

قابلیت‌های خاص یخچال ساید ال جی مدل x257

در روند تولید و طراحی این ساید بای ساید تکنولوژی‌های جدید مورد استفاده قرار گرفته که سبب استقبال بیشتر کاربران از این نمونه می‌گردد.

در اینجا به برخی از قابلیت‌های مهم و خاص درون یخچال فریزر اشاره می‌کنیم:

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh

هوای تمیز و ضد عفونی تاثیر زیادی در حفظ و طراوت میوه و سبزیجات تازه داشته و موجب افزایش طول عمر مواد غذایی می‌گردد. در یخچال‌های پیشرفته امروزی و به خصوص یخچال ال جی از فیلترهای بهداشتی برای ضدعفونی استفاده می‌شود.

این فیلتر بهداشتی جزء کارآمدترین و پیشرفته‌ترین نوع فیلترها است که کمپانی ال جی برای بالاتر بردن کیفیت محصولات خود از آن استفاده می‌نماید. این فیلتر تا ۹۹ درصد می‌تواند هر نوع آلودگی میکروبی و قارچی را از بین ببرد.

تیغه سرمایشی Door Cooling

وجود این قابلیت موجب شده تا تغییرات دمایی درون یخچال به کمترین میزان ممکن برسد؛ زیرا در پایدار بودن دما کمک زیادی می‌نماید. این قابلیت در یخچال‌هایی قرار می‌گیرد که شامل سنسورهای اندازه گیری دما و تولید حجم بالایی از هوای سرد در زمان کوتاه هستند.

پس از باز و بسته کردن درب این سنسورها اختلاف دمای ایجاد شده را با سرعت اندازه‌گیری کرده و دستگاه با قدرت بالا می‌تواند هوای سرد را با سرعت و قدرتی بیشتر از یخچال‌های معمول وارد فضای درونی یخچال می‌کند. زیرا در کمترین زمان ممکن این اختلاف دما جبران شده و این قابلیت تاثیر بیشتری در حفظ و تازگی مواد غذایی درون یخچال دارد.

قابلیت‌های خاص یخچال ساید ال جی مدل x257

قابلیت Smart Thinq

در یخچال ساید ال جی مدل x257 از مهمترین قابلیت‌های آن هوشمند بودن یخچال است که امکان اتصال به اینترنت و بهره مند شدن از هوش مصنوعی را به وجود می‌آورد. داشتن قابلیت اسمارت موجب شده، تا از طریق موبایل بتوان وضعیت یخچال را کنترل کرده و در مواقع لزوم دمای آن را مطابق شرایط تغییر داد.

سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis TM

بر روی این یخچال فریزر سیستم عیب یاب هوشمند قرار گرفته که به صورت خودکار به رفع و عیب یابی مشکلات درون یخچال فریزر می‌پردازند. این سیستم هوشمند کاربر را از هرگونه نواقصی با سرعت آگاه کرده و با رفع آن در اولین فرصت نیاز به تعمیر کار به صورت حرفه‌ای کمتر می‌شود. همچنین این سیستم هوشمند در صورت باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی بر روی گوشی‌های تلفن هشدار ایجاد می‌کند.

قابلیت اسمارت یخچال ساید ال جی مدل x257

تکنولوژی InstaView در یخچال ساید ال جی x257

تکنولوژی اینستاویو که شامل یک صفحه شیشه‌ای همراه با قابلیت روشن شدن است، بر روی درب یخچال قرار گرفته که در هنگام روشن بودن فضای داخلی یخچال را با جذابیت بیشتری نمایش می‌دهد.

این ویژگی به همراه قابلیت دور این دور ارائه شده که به طور مجزا از درب اصلی قابلیت باز و بسته شدن دارد.

وجود پنل شیشه‌ای موجب دیدن بهتر مواد خوراکی درون یخچال شده که در هنگام استفاده از فضای درونی یخچال می‌توانید برای جلوگیری از هدر رفت انرژی ابتدا با کمک این تکنولوژی فضای داخلی یخچال را مشاهده کنید.

همچنین امکان باز شدن درب اینستاویو موجب می‌شود تا از همان قسمت به بخش‌های دیگر یخچال نیز دسترسی پیدا کرده و نیاز به باز شدن درب اصلی یخچال و از بین رفتن هوای سرد نیست.

با دو بار ضربه زدن بر روی پنل شیشه‌ای به صورت خودکار نور داخلی یخچال روشن شده و امکان مشاهده بخش‌های مختلف یخچال در آسان‌ترین شکل ممکن فراهم می‌آید.

یخچال اینستاویو ال جی مدل x257

نتیجه گیری

یخچال ساید ال جی مدل x257 از مهم ترین ملاک‌های خریداران، ظاهر شیک و طراحی خاص را تحت پوشش قرار داده و همچنین با داشتن قابلیت اینستاویو نقش بیشتری در زیباتر کردن دیزاین ظاهری یخچال دارد. این یخچال از تکنولوژی‌های روز دنیا بهره‌مند شده و به همین سبب به آسانی می‌توان از آن شرایط مختلف استفاده کرد. برای خرید این محصول با کارشناسان تندیس کالا تماس بگیرید.

ساید بای ساید ال جی مدل x257

مشخصات کلی
مدل X257
تولید کننده ال جی
سال عرضه (میلادی) 2019
کشور سازنده کره
کشور مونتاژ چین
نوع یخچال فریزر ساید بای ساید
ظرفیت کل (فوت) 30
ظرفیت کل (لیتر) 601
یخچال فریزر هوشمند
امکانات و ویژگی
سیستم عیب یابی هوشمند
شبکه بی سیم (WiFi)
پشتیبانی از اینترنت اشیاء (IoT)
قابلیت تنظیم دمای آب
سیستم بدون برفک
سیستم تهویه بهداشتی
سیستم تصفیه آب
قابلیت اتصال به آب شهری
مخزن آب
آب ریز
یخ ریز
نوع یخ تولیدی -
سرمایش سریع در یخچال
انجماد سریع در فریزر
هشدار باز بودن درب
قفسه قابل تنظیم
قفسه مخصوص تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری نوشیدنی
قفسه مخصوص مواد غذایی کوچک
محفظه مخصوص میوه و سبزی
قابلیت درب در درب
قابلیت اینستا ویو (InstaView)
صفحه نمایش
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش -
صفحه نمایش لمسی
کنترل دمای یخچال فریزر
منبع تغذیه و برق
منبع تغذیه +A
ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)
طول (میلیمتر) 91.2 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر) 179 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر) 73.8 سانتی متر
وزن
وزن خالص (کیلوگرم) 132 کیلوگرم
طراحی
رنگ بدنه نقره ای
جنس بدنه استیل
نوع دستگیره استیل
تعداد طبقات یخچال 6
تعداد طبقات درب یخچال 5
تعداد طبقات فریزر 4
تعداد طبقات درب فریزر 2
لامپ یخچال
تعداد کشوی فریزر 2
لامپ فریزر
سایر ویژگی ها
سایر ویژگی های یخچال فریزر کنترل رطوبت
میزان نویز صدا 39db
زمان ذخیره سازی در هنگام خرابی 10 ساعت
سنسورهای دیجیتال جهت کنترل دما
ظرفیت انجماد 12 کیلوگرم در ساعت
کشوی حفظ رطوبت Moist Balance Crisper
گاز خنک کننده R600a
قابلیت FRESHBalancer
سیستم یخ ساز SpacePlus

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X257”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *