ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW8550

  • ظرفیت شستشو: 14 نفره
  • 3 سبده
  • قابلیت تنظیم ازتفاع سبدها
  • سبد مخصوص قاشق چنگال
  • دارایی موتور اینورتر دیجیتالی
  • خشک کن

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550 جزء محصولات با کیفیت بالای این کمپانی است که با کمترین میزان مصرف آب و انرژی بهترین بازخورد را به وجود می آورد؛ زیرا از تکنولوژی های به روز پشتیبانی می کند.

معرفی اجمالی ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550 از مدرن ترین محصولات تولید شده در این کمپانی که با قابلیت ۱۴ نفر امکان ارائه سرویس مناسب در مهمانی ها و مراسمات را دارد.

فضای داخلی این ماشین به گونه ای طراحی شده که به راحتی امکان جابجایی و تنظیم طبقات وجود داشته و به همین سبب می توان متناسب با حجم و ابعاد ظروف طبقات را جابجا کرد.

فناوری ها و برنامه های بسیار جدید درون این ماشین ظرفشویی قرار گرفته که دیگر نیاز به صرف مدت زمان طولانی برای تکمیل ظروف و روشن کردن آن نیست؛ بلکه به آسانی می توان در مدت زمان کوتاه با فناوری نیم بار عملیات شستشوی ظروف را انجام داد.

با بررسی دقیق تکنولوژی های بکار رفته در این ماشین درمی یابیم که شست و شوی ظروف در آن با بهترین کیفیت ممکن و رفع هر نوع لکه و کثیفی صورت می گیرد.

معرفی اجمالی ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550

طراحی ساختار ماشین ظرفشویی سامسونگ

در نگاه اول بدنه نقره ای رنگ از جنس فولاد توجه کاربران را جلب می ‌کند که در این ماشین ظرفشویی با داشتن طراحی ساده و قرارگیری پنل کاربری بر روی لبه درب موجب سردرگمی کاربران خواهد شد.

برای پیدا کردن دکمه ها جهت روشن و خاموش کردن و برنامه ریزی آن نتوانند به درستی تصمیم بگیرند؛ اما با کمی دقت در بخش‌ های مختلف این ماشین و توجه به امکانات و تجهیزات دیگر در می یابیم که این پنل در جای مناسب قرار گرفته؛ زیرا پس از بسته شدن درب دیگر امکان دسترسی به آن وجود ندارد و به هیچ عنوان توسط افراد دیگر تغییراتی در آن به وجود نمی آید.

رنگ زیبایی که در بدنه این ماشین ظرفشویی قرار گرفته، کاملا ضد لک بوده و به هیچ عنوان اثر انگشت بر روی آن باقی نمی ماند و همچنین جنس بدنه و درب آن در برابر ضربه، مقاوم و مستحکم است.

در بخش داخلی ماشین ظرفشویی با وجود دو طبقه بزرگ، جهت قرارگیری ظروف مختلف مانند بشقاب و قابلمه و ماهیتابه و یک قفسه کوچکتر جهت قرار گیری قاشق و چنگال، چاقو، کفگیر و ملاقه و لوازم کوچک دیگر به شکل بهینه میتوان ظروف را در آن جای داد.

قابلیت تغییر ارتفاع طبقات موجب شده تا به آسانی ظروف بزرگ تر در طبقات پایین ماشین مورد شستشو قرار بگیرد.

سبدهای قرار گرفته در داخل این ماشین به حالت کشویی، قابلیت بیرون آمدن داشته که به آسانی می توان ظروف را درون آنها چید یا پس از پایان شستشو ظروف را خارج کرد.

طراحی ساختار ماشین ظرفشویی سامسونگ

بررسی فناوری های ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550

در ماشین ظرفشویی سامسونگ به شکل چشم گیری مصرف انرژی و آب کاهش پیدا کرده و با تکنولوژی های گوناگون، کیفیت ظروف شسته شده در آن بسیار بالا بوده و هیچگونه لک و آثاری از مواد غذایی بر روی ظروف باقی نمی ماند.

در اینجا به طور مختصر به برخی از عملکردها و فناوری‌های موجود بر روی این ماشین می پردازیم:

برنامه ZONE BOOSTER

شستشوی هدفمند در این ماشین ظرفشویی موجب شده تا انتقال آب به طبقه های مختلف آن به طور کامل صورت بگیرد. این جستجوی هدفمند با قابلیت ZONE BOOSTER که در ماشین سامسونگ قرار گرفته، به پاک کنندگی و تمیزی هرچه بیشتر و بهتر از ظروف کمک کرده و موجب شده، تا آب به شکل انعطاف پذیرتری در هر کدام از طبقات مختلف به جریان در آید و با شدت زیادی به قفسه های پایینی برخورد کرده تا بتوانند ظروف را به طور کامل تمیز کند.

برنامه ZONE BOOSTER

فناوری AUTO DOOR OPEN

در این ماشین ظرفشویی پس از پایان شستشو به صورت خودکار درب ماشین ظرفشویی باز شده که این باز شدن درب، موجب خروج بخار از فضای داخلی و خشک شدن سریع تر ظروف بدون وجود هیچ گونه لک می ‌گردد که درب ماشین ظرفشویی، در این شرایط حدود ۱۰ سانتیمتر باز می ‌ماند.

فناوری AUTO DOOR OPEN

صرفه جویی در وقت با تکنولوژی HALF LOAD

ظرفیت ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550  ۱۴ نفره است؛ اما با داشتن این قابلیت و تکنولوژی دیگر نیاز نیست در شرایط عادی تا زمان پر شدن ماشین ظرفشویی صبر کنید. زیرا می توانید با نصف حجم، ظروف را مورد شستشو قرار دهید؛ زیرا با کمک این تکنولوژی ماشین ظرفشویی به اندازه ظروف آب و انرژی و مواد شوینده استفاده می ‌نماید و فقط کافی است که ظروف را در یک طبقه از ماشین به صورت مجزا قرار دهید.

شستشوی قوی با تکنولوزی WATER WALL

اسپری پاشش آب جزء مهم ترین بخش هایی که در ماشین ‌های ظرفشویی قرار دارد، این اسپری ها تاثیر زیادی در نظافت و پاکیزگی ظروف داشته، به همین جهت ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550 مجهز به فناوری WATER WALL بوده که این فناوری با قدرت بسیار بالا آب را با حرکت به جلو و عقب بر روی ظروف اسپری می کند، تا هر چه بهتر و بیشتر آلودگی ها از سطح ظروف باز گردد. این فناوری از هر زاویه آب را به تمامی نقاط ظروف می رساند و دورترین ظروف نیز تحت تاثیر قرار می گیرند.

شستشوی قوی با تکنولوزی WATER WALL

 

برنامه های مختلف شستشو

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW8550 دارای برنامه مختلف شست و شو است که با انتخاب هر کدام از این برنامه ‌ها متناسب با ظروف و آلودگی ‌های آنها می ‌توان بهترین بهره را برد.

در واقع در این ماشین برنامه های شستشویی نظیر شستشوی ملایم، شستشوی اقتصادی، شستشوی خودکار و شستشوی سریع و شدید قرار گرفته که متناسب با ظروف استفاده از هر کدام این برنامه ‌ها از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد.

سنسور تشخیص کثیفی که در این ماشین قرار دارد بطور خودکار با بررسی میزان آلودگی ها و مشخص کردن مواد شوینده و آب تاثیر بیشتری در صرفه‌جویی هزینه‌ های نهایی می گذارد.

قابلیت انعطاف پذیری سبد های ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 8550

صرفه جویی در مصرف انرژی

این ماشین قابلیت تنظیم برای روشن شدن در ساعت های مختلف را داشته که با کمک این امکانات و برنامه ها، می توان آن را برای شستشو در ساعات پایانی شب و زمان کم باری مصرف برق تنظیم نمود.

با کمک این برنامه ها می توان زمان شستشوی ظروف را متناسب با زمان برگشت به خانه و یا بیدار شدن از خواب تنظیم کرده که پس از پایان شستشوی ظروف مدت طولانی درون ماشین باقی نمانند.

همچنین بدنه عایق بندی شده این ماشین ظرفشویی موجب شده تا کمترین صدای ممکن ایجاد گردد؛ به همین جهت با خیال راحت در هر ساعت از شبانه روز و حتی نیمه شب در زمان خواب اهالی خانه، تنظیم نمود.

شستشو هوشمند ظرفشویی سامسونگ DW8550

نتیجه گیری

ماشین ظرفشویی سامسونگ جزء لوازم باکیفیت حال حاضر بازار است که در صورت نیاز خانواده ‌ها می‌ تواند، جزء گزینه ‌های خرید قرار بگیرد. زیرا از لحاظ فضای داخلی بسیار انعطاف پذیر بوده و با برخورداری از تکنولوژی های روز، بهترین کیفیت شستشو را به دنبال دارد. برای خرید و مشاوره رایگان با کارشناسان تندیس کالا تماس بگیرید.

مشخصات کلی
مدل DW60K8550FW/FS
تولید کننده ال جی
سال عرضه (میلادی) 2020
کشور سازنده کره
کشور مونتاژ تایلند
نوع ماشین ظرفشویی بزرگ
ظرفیت شستشو 14
نوع موتور Digital Inverter
برچسب مصرف انرژی ++A
خشک کن
میزان مصرف آب در هر دور شستشو (لیتر) 10.7
میزان مصرف آب در سال (لیتر) 2996
امکانات و ویژگی
قفل کودک
شستشو با تاخیر
قابلیت کاهش سختی آب
قابلیت تنظیم سبد ها
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
سبد قاشق و چنگال
شستشوی ظروف بزرگ
شستشوی با نصف ظرفیت
شستشوی سریع
سیستم تشخیص میزان ظروف
سیستم تشخیص میزان کثیفی ظروف
سیستم تمیز کاری خودکار
سیستم شستشو با اسپری آب
سیستم جلوگیری از نشت آب
تکنولوژی کاهش لرزش و سروصدا
تکنولوژی بخارشوی
تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
شستشوی بهداشتی
شستشوی هوشمند
شستشو با آب داغ
صرفه ‌جویی در مصرف آب
صرفه جویی در مصرف انرژی
حالت آماده به کار (Standby)
قابلیت اتصال به موبایل
سیستم عیب یابی هوشمند
شبکه بی سیم (WiFi)
پشتیبانی از اینترنت اشیاء (IoT)
قابلیت انتخاب شستشو با آب سرد و گرم
قابلیت تنظیم دمای آب
برنامه های شستشو
تعداد برنامه شستشو 5
برنامه های شستشو Eco
Quick
Delicate
Intensive
گزینه های شستشوی اضافه -
قابلیت دانلود برنامه شستشو
برنامه های شستشوی قابل دانلود -
صفحه نمایش
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش LED
صفحه نمایش لمسی
نمایش وضعیت شستشو
نمایش زمان باقیمانده شستشو
نشانگر پر بودن مواد شوینده
نشانگر پر بودن نمک
نمایش وضعیت قفل درب
نمایش پیام خطا یا هشدار
نمایش وضعیت شبکه بی سیم (WiFi)
ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)
ابعاد بسته بندی: (میلیمتر) 670x882x660
ابعاد خالص (میلیمتر) 598x845x600
وزن
وزن بسته بندی: (کیلوگرم) 51
وزن خالص (کیلوگرم) 48
طراحی
رنگ بدنه سفید و نقره ای
جنس بدنه استیل ضد زنگ
جنس درب استیل ضد زنگ
جهت باز شدن درب به سمت پایین
جنس سبد استیل ضد زنگ
تعداد طبقات 3
جنس سطح داخلی استیل ضد زنگ
سایر ویژگی ها
سایر ویژگی های ماشین ظرفشویی شستشوی ظروف حساس و شیشه‌ای
شستشوی بهداشتی و ضدعفونی کردن ظروف
قابلیت Auto Door Open
مجهز به بازوی شستشوی خطی WaterWall
طراحی کاملا مینیمال
شستشوی سریع و دقیق و از بین بردن لکه های سرسخت
صفحه نمایش LED با رنگ آبی یخی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW8550”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *